Measuremail (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Dutch
am: ደች

en: German
am: ጀርመንኛ
