Measuremail (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Language
sv: Mál

en: Error
sv: Feilur

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: German
sv: Týskt
