Measuremail (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Enabled languages
ku: زمانە چالاککراوەکان

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی
