Measuremail (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман
