Measuremail (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Success
nl: Succes

en: Enabled languages
nl: Ingeschakelde talen

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits

en: New Page
nl: Nieuwe pagina
