Measuremail (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: Error
pt: Erro

en: Please enter a valid email address.
pt: Favor adicionar um e-mail válido.

en: Success
pt: Sucesso

en: Form Settings
pt: Configurações do formulário

en: Enabled languages
pt: Idiomas habilitados

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Dutch
pt: Holandês

en: German
pt: Alemão

en: Success Message
pt: Mensagem de Sucesso
