Measuremail (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Language
te: భాష

en: Error Message
te: దోష సమాచారం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Error
te: సమస్య

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Dutch
te: డచ్

en: German
te: జర్మన్
