Measuremail (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Enabled languages
ar: اللغات المفعلة

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية
