Measuremail (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Language
be: Мова

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Enabled languages
be: Уключаныя мовы

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая
