Measuremail (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Error
cy: Gwall

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: German
cy: Almaeneg
