Measuremail (7.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།
