Measuremail (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: German
eo: Germana
