Measuremail (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Language
he: שפה

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Success
he: הצלחה

en: Enabled languages
he: שפות שהופעלו

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Dutch
he: הולנדית

en: German
he: גרמנית
