Measuremail (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Enabled languages
ka: აქტიური ენები

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: German
ka: გერმანული
