Measuremail (7.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Error
nn: Feil

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: German
nn: Tysk
