Measuremail (7.x-1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ
