Measuremail (7.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Dutch
ur: ڈچ

en: German
ur: جرمن
