Measuremail (7.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Update
ca: Actualitza

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Enabled languages
ca: Llenguatges habilitats

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany
