Measuremail (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: Update
gl: Actualizar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Enabled languages
gl: Lenguaxes activos

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán
