Measuremail (7.x-1.0-beta6) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Language
af: Taal

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Update
af: Dateer op

en: Error
af: Fout

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Enabled languages
af: Geaktiveerde Tale

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits
