Measuremail (7.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Update
hu: Frissítés

en: Email
hu: E-mail

en: Error
hu: Hiba

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Success
hu: Sikeres

en: Form Settings
hu: Űrlap beállításai

en: Enabled languages
hu: Engedélyezett nyelvek

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Dutch
hu: holland

en: German
hu: német

en: New Page
hu: Új oldal
