Measuremail (7.x-1.0-beta6) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն
