Measuremail (7.x-1.0-beta6) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Enabled languages
oc: Lengas activadas

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: German
oc: Alemand
