Measuremail (7.x-1.0-beta7) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍
