Media Nivo Slider (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Media
pt: Mídia

en: Random
pt: Aleatório

en: Fade
pt: Desvanecer

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Slices
pt: Pedaços
