Media Nivo Slider (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Random
ru: Случайно

en: Fade
ru: Плавное появление

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Slices
ru: Ломтики

en: Image Style
ru: Стиль изображения

en: Fold
ru: Складывание

en: Slice Down
ru: Нарезка вниз

en: Slice Down Left
ru: Нарезка вниз и влево

en: Slice Up
ru: Нарезка вверх

en: Slice Up Left
ru: Нарезка вверх и влево

en: Slice Up Down
ru: Нарезка вверх и вниз

en: Slice Up Down Left
ru: Нарезка вверх вниз и влево

en: Slide In Right
ru: Слайд вправо

en: Box Random
ru: Произвольная обёртка

en: Box Rain
ru: Обёртка "Дождь"

en: Box Rain Reverse
ru: Обёртка "Дождь" наоборот

en: Box Rain Grow
ru: Обёртка "Капли дождя"

en: Box Rain Grow Reverse
ru: Обёртка "Капли дождя" наоборот
