Media Nivo Slider (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Media
fa: رسانه

en: Random
fa: تصادفی

en: Fade
fa: محو شدن

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Slices
fa: تکه‌ها

en: Fold
fa: تا شدن

en: Slice Down
fa: برش به پایین

en: Slice Down Left
fa: برش به پایین چپ

en: Slice Up
fa: برش به بالا

en: Slice Up Left
fa: برش به بالا چپ

en: Slice Up Down
fa: برش به بالا پایین

en: Slice Up Down Left
fa: برش به بالا پایین چپ

en: Slide In Right
fa: برش به داخل راست

en: Box Random
fa: جعبه تصادفی

en: Box Rain
fa: جعبه باران

en: Box Rain Reverse
fa: جعبه باران معکوس

en: Box Rain Grow
fa: جعبه باران درخشان

en: Box Rain Grow Reverse
fa: جعبه باران درخشان معکوس
