Media Nivo Slider (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Media
fr: Média

en: Random
fr: Au hasard

en: Fade
fr: Fondu

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Image Style
fr: Style d'image
