Media Nivo Slider (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Media
hu: Média

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Fade
hu: Áttünés

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Image Style
hu: Képstílus
