Media Nivo Slider (7.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Media
be: Мультымедыя

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Random
be: Выпадкова

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
