Media Nivo Slider (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Media
bg: Медия

en: Navigation
bg: Навигация

en: Appearance
bg: Теми
