Media Nivo Slider (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
