Media Nivo Slider (7.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Appearance
da: Udseende

en: Random
da: Tilfældig

en: Transition
da: Overgang

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.
