Media Nivo Slider (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Media
gl: Medios

en: Navigation
gl: Navegación

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Random
gl: Aleatorio

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
