Media Nivo Slider (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Appearance
is: Útlit
