Media Nivo Slider (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Navigation
it: Navigazione

en: Appearance
it: Aspetto

en: Random
it: Casuale

en: Transition
it: Transizione

en: Fade
it: Dissolvenza

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.
