Media Nivo Slider (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ
