Media Nivo Slider (7.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Appearance
si: පෙනුම
