Media Nivo Slider (7.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Media
vi: Phương tiện

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Fade
vi: Mờ

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.
