Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: Navigation
af: Navigasie

en: Appearance
af: Voorkoms
