Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Media
el: Μέσα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Random
el: Τυχαία

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
