Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Appearance
eo: Aspekto
