Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Random
fi: Satunnainen

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Fade
fi: Himmennä

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Fold
fi: Taita

en: Slide In Right
fi: Liu'uta sisään oikealta

en: Administer Nivo Slider
fi: Hallinnoi Nivo Slideriä
