Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: Media
ja: メディア

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Appearance
ja: テーマ

en: Random
ja: ランダム

en: Transition
ja: 遷移

en: Fade
ja: フェード

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Image Style
ja: イメージスタイル
