Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Media
ka: მედია

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Random
ka: შემთხვევითი
