Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
