Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Media
lv: Multivide

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Appearance
lv: Izskats

en: Random
lv: Nejaušs

en: Transition
lv: Pāreja

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
