Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: Media
oc: Mèdia

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Random
oc: A l'azard

en: Transition
oc: Transicion

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
