Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Random
pl: Losowo

en: Transition
pl: Przejście

en: Fade
pl: Zanikanie

en: No content available.
pl: Brak zawartości.
