Media Nivo Slider (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Media
ug: مېدىيا

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Random
ug: ئىختىيارىي
